ست تغذیه نچرال فیلیپس ( Philips Avent )(Philips Avent)

.در ست تغذیه نوزاد نچرال فیلیپس اونت ،4 عدد شیشه شیر نچرال فیلیپس اونت قرار گرفته است. دو عدد شیشه شیر با ظرفیت 125 میلی لیتری و  دو عدد شیشه شیر با گنجایش 260 میلی لیتری، 4 شیشه شیری که می تواند خیال شما را تا مدت های زیادی در باب تغذیه نورسیده تان بر طرف نماید.

شیشه شیرهای نچرال فیلیپس اونت شیشه ای مقاوم در برابر گرما و مقاوم در برابر شوک های حرارتی دارند. این شیشه ها هم چنین می توانند به راحتی در فریزر نگهداری شده و یا گرم شوند، بعلاوه برای استریل شدن نیز مناسب می باشند.این محصولات به طور کامل قابلیت بازیافت دارند، و از مواد فوق العاده با کیفیت ساخته شده تا بهترین کارآیی و نهایت پاکی را به ارمغان آورند. نکته قابل توجه در طراحی و ساخت شیشه شیرهای نچرال فیلیپس اونت، شکل ارگونومیک آن هاست که به جهت شکل منحصر به فردشان، در دست گرفتن آن ها برای شما و کودک دلبندتان بسیار آسان می باشد. سرشیشه های این شیشه شیرها با عرض بیشتر مانند سینه مادر شکل داده شده است. گرفتن سرشیشه طبیعی برای کودک مانند گرفتن سینه مادر، ترکیب تغذیه با شیشه و شیر را آسان می کند.گفتنی است که وجود گلبرگ های منحصر به فرد به کاررفته شده داخل سر شیشه نرمی و شکل پذیری سر شیشه را بدون بسته شدن مجرای آن فراهم می آورد.

هر 4 عدد شیشه شیر نچرال فیلیپس اونت داخل این ست مانند تمامی محصولات این برند معتبر انگلستانی در ساخت آن از هیچ گونه مواد مضر و BPA استفاده نگردیده است تا با خیالی آسوده مایعات مورد نیاز کودک را در هر دمایی جهت تغذیه کودکتان در آن قرار دهید. بعلاوه گفتنی است که شیشه شیرهای نچرال فیلیپس اونت گلویی عریض در آن تعبیه گردیده است تا پرکردن و شست و شوی آن بسیار آسان صورت پذیرد.در این محصولات تنها چند قطعه برای سر هم بندی سریع و ساده وجود دارد. هم چنین شیشه شیرهای نچرال فیلیپس اونت با طراحی خلاقانه دولایه حلقه، نفخ و ناراحتی را با مکش هوا به داخل شیشه به جای دهان کودک کاهش می دهند و موجب می گردند که کودک دچار دل درد و نفخ نگردد، ویژگی ضد نفخ بودن از ویژگی های مهمی است که این روزها بیش از گذشته در یک شیشه شیر مورد توجه والدین قرار می گیرد.نکته  قابل ذکر دیگر در این شیشه شیرهای موجود در ست تغذیه نوزاد نچرال فیلیپس اونت، سازگاری کامل آن ها با سایر محصولات این برند می باشد.

در ست تغذیه نوزاد نچرال فیلیپس اونت یک برس برای شست و شوی شیشه شیرها قرار داده شده است تا نهایت تمیزی و سلامت کامل را برای کودکتان به ارمغان آورد. خمیدگی سر برس و طرز قالب گیری مخصوص دسته آن موجب شده برس به تمام زوایای شیشه های با گلویی عریض، سرشیشه ها و محصولات تغذیه برای تمیزی کامل دسترسی داشته باشد.

همراه با شیشه شیرها و برس شست وشوی شیشه و سر شیشه،درون ست تغذیه نوزاد نچرال فیلیپس اونت یک پستانک سفید نیمه شفاف ۰ تا ۶ ماه نیز موجود می باشد. پستانک ارتودنسی جریان آزاد فیلیپس اونت با داشتن قابلیت گردش هوا از طریق سوراخ های روی بدنه خود احتمال نفخ و دل درد کودک را به حداقل می رساند و مانع از ورود هوای اضافه به معده حساس کودک می گردد. پستانک ارتودنسی جریان آزاد فیلیپس اونت با داشتن حلقه دستگیره ایمن برای برداشتن راحت پستانک فیلیپس اونت در هر موقعیتی و درپوش بهداشتی قفل دار می تواند نهایت اطمینان خاطر را برای شما در جهت حفاظت از سلامت کودکتان مهیا سازد. این محصول قابلیت بارها استریل کردن بدون وارد آمدن کوچکترین صدمه ای را داشته و توانایی قرار دادن در ماشین ظرفشویی را نیز دارد.پستانک موجود در این ست، بدون بو و مزه بوده که این امر در پذیرش از سوی کودک بسیار تاثیرگذار می باشد.

برند Avent

گروه جدید فیلیپس اونت Philips Avent به تولید راهکارهای نوآورانه ای جهت  تسهیل تغذیه و مراقبت از سلامت و ایمنی فرزند ادامه می

دسته بندی های اين کالا: شیشه و پستونک

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب